facebook tracking

Välj din arbetsgivare - bli inte vald!

Välkommen till möjligheternas företag!

Är du villig att satsa hårt kan du bli hur framgångsrik som helst. Det är upp till dig. Kontakta vår HR- och Rekryterings-chef Christian.

Äkta passionerade vinnare!

Vi arbetar efter en tydlig vision; att bli Sveriges bästa fastighetsmäklarkedja och vårt dagliga arbete genomsyras av tre viktiga värdeord: äkta, passionerade vinnare. För oss betyder det att vi brinner för fastighetsmäkleri, älskar att göra våra kunder nöjda och vill alltid vinna i alla situationer.


Varför jobba med oss?

  • Du skapar din egen framgång

    HusmanHagberg har alltid kundernas bästa i fokus och nöjda kunder sprider ryktet vidare. Det ger affärer. Förvaltar du förtroendet och ser möjligheterna i varje möte finns en bra framtid även om marknaden förändras.

  • Du blir en del av en stark säljkultur

    Gillar du att synas kommer ditt namn ligga på våra topplistor, firas på vårt intranet och applåderas på våra Kickoffer.

  • Du påverkar din framtida inkomst

    Vi erbjuder flexibla anställningsformer, möjlighet till partner-/delägarskap och lösningar för dig som vill bli franchisetagare om du visar framfötterna.

Gamla Brogatan 36-38
111 20 Stockholm Vägbeskrivning christian.hjort@husmanhagberg.se 070-536 02 88

Södra Storgatan 17
26731 Bjuv / Åstorp Vägbeskrivning bjuv-astorp@husmanhagberg.se 042-333 860

Boden
Boden Vägbeskrivning boden@husmanhagberg.se 0921-177 70

Borganäsvägen 20 D
78433 Borlänge Vägbeskrivning

Alviksvägen 25
167 17 Bromma Vägbeskrivning Alviksvägen 25 Alviksvägen 25

Golfväägen 4B
182 31 Danderyd Vägbeskrivning danderyd@husmanhagberg.se 08-753 22 44

Kungsgatan 25
74935 Enköping Vägbeskrivning enkoping@husmanhagberg.se 0171-393 00

Skarpnäcks allé 52
12262 Enskede Vägbeskrivning skarpnack@husmanhagberg.se 08-659 44 20

Stockholmsvägen 1
12262 Enskede Vägbeskrivning enskede@husmanhagberg.se 08-659 44 20

Timmervägen 16
79162 Falun Vägbeskrivning falun@husmanhagberg.se 070-7849976

Farsta Strandplan 14
123 71 Farsta Vägbeskrivning farsta@husmanhagberg.se 08-4475490

S Kungsgatan 7
642 35 Flen Vägbeskrivning flen@husmanhagberg.se 070-79670 20

Malmbergsvägen 1
98236 Gällivare Vägbeskrivning gallivare@husmanhagberg.se 0970-13345

Hamiltongatan 3
80266 Gävle Vägbeskrivning gavle@husmanhagberg.se 026-66 00 70

Kortedala torg 4
415 10 Göteborg Vägbeskrivning goteborg-nordost@husmanhagberg.se 031-25 22 50


Göteborg Vägbeskrivning filip.ingelsson@husmanhagberg.se 0736-55 48 29

Södra vägen 63
41254 Göteborg Vägbeskrivning goteborg-centrum@husmanhagberg.se 031-546000

Tullaregatan 10 B
25267 Helsingborg / Höganäs Vägbeskrivning helsingborg@husmanhagberg.se 042-13 81 40

Elsa Brändströms Gata 219
12952 Hägersten Vägbeskrivning alvsjo-vantor@husmanhagberg.se 08-647 85 50

Hägerstenvägen 138
12649 Hägersten Vägbeskrivning hagersten@husmanhagberg.se 08-645 66 00

Byvägen 29
Härryda Vägbeskrivning molndal-harryda@husmanhagberg.se 0762-30 90 92

Frykholmsgatan 19
28131 Hässleholm Vägbeskrivning hassleholm@husmanhagberg.se 0451-89500

Centrumstråket 15
746 32 Håbo Vägbeskrivning habo@husmanhagberg.se 0171-46 95 60

Vasaplatsen 15
17757 Järfälla Vägbeskrivning jakobsberg@husmanhagberg.se 08-580 104 60

Köpmannagatan 17
95233 Kalix Vägbeskrivning kalix@husmanhagberg.se 0923-31 09 00

Hantverkaregatan 13
37135 Karlskrona Vägbeskrivning karlskrona@husmanhagberg.se 0455-70230

Storgatan 31
652 24 Karlstad Vägbeskrivning kil@husmanhagberg.se 0554-400 50

Storgatan 31
652 24 Karlstad Vägbeskrivning kil@husmanhagberg.se 0554-400 50

Östra Torggatan 10
65224 Karlstad Vägbeskrivning karlstad@husmanhagberg.se 054-19 01 00

Fredsgatan 46
64131 Katrineholm Vägbeskrivning 0151-139 75

Kista Torg/Galleria
16491 Kista Vägbeskrivning kista@husmanhagberg.se 08-7517575

Allégatan 17
26733 Klippan Vägbeskrivning klippan@husmanhagberg.se 0708-233 960

Östra Storgatan 46
291 31 Kristianstad Vägbeskrivning kristianstad@husmanhagberg.se 044-101 900

Hagendalsvägen 9
692 30 Kumla Vägbeskrivning kumla@husmanhagberg.se 019-57 23 50

Västergatan 2
43430 Kungsbacka Vägbeskrivning kungsbacka@husmanhagberg.se 0300-32 31 50

Hantverkargatan 42
112 21 Kungsholmen Vägbeskrivning kungsholmen@husmanhagberg.se 08-651 40 80

Östervägen 4,
19602 Kungsängen Vägbeskrivning kungsangen@husmanhagberg.se 08-581 660 60

Östervägen 4
196 02 Kungsängen Vägbeskrivning kungsangen@husmanhagberg.se 08-581 660 60

Herserudsvägen 1
18150 Lidingö Vägbeskrivning lidingo@husmanhagberg.se 08-765 70 90

Ågatan 23
58 222 Linköping Vägbeskrivning linkoping@husmanhagberg.se 013-465 09 00

Luleå/Boden
97234 Luleå Vägbeskrivning lulea@husmanhagberg.se 0920-23 07 00

Demogatan 3
333 33 Malmö Vägbeskrivning malmo_husmanhagberg@example.com 040-33 33 33

Järnvägsgatan 17
56532 Mullsjö / Habo Vägbeskrivning mullsjo@husmanhagberg.se 0708-70 28 24

Toltorpsgatan 25
431 39 Mölndal Vägbeskrivning molndal-harryda@husmanhagberg.se 0762-309 092

Hötorget 9
602 31 Norrköping Vägbeskrivning norrkoping@husmanhagberg.se 011-12 80 20

Hantverkaregatan 6
761 30 Norrtälje Vägbeskrivning norrtalje@husmanhagberg.se 0176-27 92 00

Centralgatan 5
149 32 Nynäshamn Vägbeskrivning nynashamn@husmanhagberg.se 08-41096060

Av. Generalisimo 90
San Pedro del Pinatar Vägbeskrivning +34968178527

Mörmovägen 1
663 30 Skoghall Vägbeskrivning hammaro@husmanhagberg.se 054-19 01 00

Kung Agnes väg 11
19128 Sollentuna Vägbeskrivning sollentuna@husmanhagberg.se 08-35 65 50

Hammarby allé 102
12065 Stockholm Vägbeskrivning hammarbysjostad@husmanhagberg.se 08-408 805 20


Stockholms innerstad Vägbeskrivning

Köpmangatan 24
852 31 Sundsvall Vägbeskrivning sundsvall@husmanhagberg.se 060-66 69 00

SKönbergagatan 10
614 30 Söderköping Vägbeskrivning soderkoping@husmanhagberg.se 0121-131 100

Götgatan 26
11846 Södermalm Vägbeskrivning sodermalm@husmanhagberg.se 08-743 05 50

Järnagatan 10
151 72 Södertälje / Nykvarn Vägbeskrivning sodertalje@husmanhagberg.se 08-410 225 60

Rådhusesplanaden 13
90328 Umeå Vägbeskrivning umea@husmanhagberg.se 090-47 000

Svartbäcksgatan 28
753 32 Uppsala Vägbeskrivning uppsala@husmanhagberg.se 018-10 90 00

Viktoriagatan 8
567 30 Vaggeryd Vägbeskrivning vaggeryd@husmanhagberg.se 0393-315 00

Köpmangatan 1
643 30 Vingåker Vägbeskrivning tor-leif@thuresson@husmanhagberg.se 0151-13975

Ångermannagatan 158
16212 Vällingby Vägbeskrivning vasterort@husmanhagberg.se 08-37 19 00

Mimergatan 1B
722 14 Västerås Vägbeskrivning vasteras@husmanhagberg.se 021-41 06 70

Norra Järnvägsgatan 4
352 33 Växjö Vägbeskrivning vaxjo@husmanhagberg.se 0709-50 46 53

Bollmoravägen 24 H,
135 40 tyresö Vägbeskrivning tyreso@husmanhagberg.se 08-712 60 00

Storgatan 83 D
262 35 Ängelholm Vägbeskrivning angelholm@husmanhagberg.se 0431-36 80 08

Storgatan 28-30
703 61 Örebro Vägbeskrivning orebro@husmanhagberg.se 019-670 85 30

Storgatan 31A
891 34 Örnsköldsvik Vägbeskrivning ornskoldsvik@husmanhagberg.se 0660-818 10

Jobbar du redan på HusmanHagberg?

Var med i rekryteringen och hitta din nästa kollega!

email
@husmanhagberg.se
Teamtailor

Karriärsida från Teamtailor