facebook tracking

Välj din arbetsgivare - bli inte vald!

Scroll to content

Hur framgångsrik vågar du bli?

Ett av de viktigaste valen i livet du gör, är att välja din framtida arbetsgivare. Vårt råd till dig är kort och gott: välj själv- bli inte vald. 

Är du villig att satsa hårt kan du bli hur framgångsrik som helst. Det är upp till dig. Kontakta vår HR- och Rekryterings-chef Christian Hjort om du är intresserad av att veta varför du ska arbeta på HusmanHagberg eller vill starta franchise med oss. 

​Livet på HusmanHagberg

Varför jobba med oss?

  • Vi är rikstäckande

    HusmanHagberg är en av landets ledande fastighetsmäklarkedjor med drygt 100 kontor över hela landet och 400 medarbetare. Men vi nöjer oss inte där- Vi expanderar med cirka 5 kontor per år.

  • Du skapar din egen framgång

    HusmanHagberg har alltid kundernas bästa i fokus och nöjda kunder sprider ryktet vidare. Det ger affärer. Förvaltar du förtroendet och ser möjligheterna i varje möte finns en bra framtid även om marknaden förändras.

  • Du blir en del av en stark säljkultur

    Gillar du att synas kommer ditt namn ligga på våra topplistor, firas på vårt intranet och applåderas på våra Kickoffer.

  • Du påverkar din framtida inkomst

    Vi erbjuder flexibla anställningsformer, möjlighet till att arbeta som underkonsult, partner-/delägarskap och flexibla lösningar för dig som vill bli franchisetagare om du visar framfötterna.

Bli en Äkta, Passionerade Vinnare hos oss!

Vi arbetar efter en tydlig vision; att bli Sveriges bästa fastighetsmäklarkedja och vårt dagliga arbete genomsyras av tre viktiga värdeord: äkta, passionerade vinnare. För oss betyder det att vi brinner för fastighetsmäkleri, älskar att göra våra kunder nöjda och vill alltid vinna i alla situationer.


Jakobsbergsgatan 16
111 43 Stockholm Vägbeskrivning christian.hjort@husmanhagberg.se 08-411 22 53 Se sida

Alicante/Torrevieja/Murcia

Calle Malaquita, 1
03189 Orihuela Vägbeskrivning lazenia@husmanhagberg.com +34 968 178 527 Se sida

Altea/Denia

Av de l'Albir, 31
03581 Alfaz del Pi Vägbeskrivning altea@husmanhagberg.com +34 652 799 942 Se sida

Bjuv/Åstorp

Vångavägen 4
260 61 Hyllinge Vägbeskrivning bjuv-astorp@husmanhagberg.se 042-333 860 Se sida

Bohuslän

Hamngatan 1
450 43 Smögen Vägbeskrivning bohuslan@husmanhagberg.se 0523-459 780 Se sida

Borlänge/Säter

Östra Långgatan 6
783 30 Säter Vägbeskrivning borlange@husmanhagberg.se 0243224040 Se sida

Borås

Sven Eriksonsgatan 24
503 38 Borås Vägbeskrivning boras@husmanhagberg.se 033101922

Bromma

Alviksvägen 25
167 17 Bromma Vägbeskrivning bromma@husmanhagberg.se 08262929 Se sida

Enköping

Kungsgatan 35
749 35 Enköping Vägbeskrivning enkoping@husmanhagberg.se 0171100900 Se sida

Enskede

Stockholmsvägen 1
12262 Enskede Vägbeskrivning enskede@husmanhagberg.se 08-659 44 20 Se sida

Falun

Timmervägen 16
79162 Falun Vägbeskrivning falun@husmanhagberg.se 02310100 Se sida

Farsta

Ågesta Broväg 66
123 50 Farsta Vägbeskrivning farsta@husmanhagberg.se 08-4475490 Se sida

Flen

Södra Kungsgatan 7
642 35 Flen Vägbeskrivning flen@husmanhagberg.se 070-79670 20 Se sida

Gnesta

stop Shopping
646 30 Gnesta Vägbeskrivning gnesta@husmanhagberg.se 015820500

Gällivare

Storgatan 9
982 31 Gällivare Vägbeskrivning gallivare@husmanhagberg.se 0970-13345 Se sida

Gävle

Ingenjörsgatan 18
802 93 Gävle Vägbeskrivning gavle@husmanhagberg.se 026-66 00 70 Se sida

Göteborg Centrum

Södra vägen 63
41254 Göteborg Vägbeskrivning goteborg-centrum@husmanhagberg.se 031-546000 Se sida

Göteborg Partille/Lerum

Göteborgsvägen 88
433 63 Sävedalen Vägbeskrivning partille@husmanhagberg.se 031-15 15 62 Se sida

Göteborg Sydväst

Krogabäcksvägen
436 53 Hovås Vägbeskrivning goteborg-vaster@husmanhagberg.se 031474700

Göteborg Torslanda

Gamla Flygplatsvägen 24
423 37 Torslanda Vägbeskrivning goteborg-torslanda@husmanhagberg.se 031-38 68 000 Se sida

Göteborg Väster

Långedragsvägen 48
426 71 Västra Frölunda Vägbeskrivning goteborg-vaster@husmanhagberg.se 031 - 47 47 00 Se sida

Göteborg Öster

Södra Vägen 63
412 54 Göteborg Vägbeskrivning goteborg-oster@husmanhagberg.se 031252250

Haninge/Västerhaninge

Folkparken 6
136 40 Handen Vägbeskrivning haninge@husmanhagberg.se 08-777 32 00 Se sida

Helsingborg

Stortorget 16
252 23 Helsingborg Vägbeskrivning helsingborg@husmanhagberg.se 042-225100 Se sida

Hemavan

Blå vägen 44
920 66 Hemavan Vägbeskrivning hemavan@husmanhagberg.se 0702555566

Håbo

Centrumstråket 15
746 32 Håbo Vägbeskrivning habo@husmanhagberg.se 0171-46 95 60 Se sida

Hägersten / Liljeholmen / Skärholmen

Hägerstensvägen 138
126 49 Hägersten Vägbeskrivning hagersten@husmanhagberg.se 08-645 66 00 Se sida

Härjedalen

Lofsdalsvägen 29
840 85 Lofsdalen Vägbeskrivning maria.sondell@husmanhagberg.se 068012300

Hässleholm

Frykholmsgatan 19
28131 Hässleholm Vägbeskrivning hassleholm@husmanhagberg.se 0451-89500 Se sida

Järfälla / Jakobsberg / Viksjö

Vasaplatsen 15
17757 Järfälla Vägbeskrivning jakobsberg@husmanhagberg.se 08-580 104 60 Se sida

Jönköping

Klostergatan 23
553 17 Jönköping Vägbeskrivning jonkoping@husmanhagberg.se 03666770

Kalix

Köpmannagatan 17
95233 Kalix Vägbeskrivning kalix@husmanhagberg.se 0923-31 09 00 Se sida

Kalmar

Västra Sjögatan 31
392 32 Kalmar Vägbeskrivning kalmar@husmanhagberg.se 0480-36 27 30 Se sida

Karlshamn / Sölvesborg / Olofström

Drottninggatan 35
374 35 Karlshamn Vägbeskrivning karlshamn@husmanhagberg.se 0454-38 38 80

Karlskrona / Ronneby

Hantverkaregatan 13
37135 Karlskrona Vägbeskrivning karlskrona@husmanhagberg.se 0455-70230 Se sida

Karlstad

Pihlgrensgatan 7C
652 25 Karlstad Vägbeskrivning karlstad@husmanhagberg.se 054-19 01 00 Se sida

Katrineholm/Vingåker

Fredsgatan 46
64131 Katrineholm Vägbeskrivning katrineholm@husmanhagberg.se 015013060 Se sida

Kiruna

Arent Grapegatan 29
981 32 Kiruna Vägbeskrivning kiruna@husmanhagberg.se 098064700

Kista

Kista Torg/Galleria
16491 Kista Vägbeskrivning kista@husmanhagberg.se 08-7517575 Se sida

Klippan

Storgatan 25
264 33 Klippan Vägbeskrivning klippan@husmanhagberg.se Se sida

Kristianstad / Åhus

Östra Boulevarden 28
291 31 Kristianstad Vägbeskrivning kristianstad@husmanhagberg.se 044-101 900 Se sida

Kungsbacka

Energigatan 12
434 37 Kungsbacka Vägbeskrivning kungsbacka@husmanhagberg.se 0300-32 31 50 Se sida

Kungälv

Ytterbyvägen 5
442 30 Kungälv Vägbeskrivning kungalv@husmanhagberg.se 0303252820

Lidingö

Herserudsvägen 1
18150 Lidingö Vägbeskrivning lidingo@husmanhagberg.se 08-765 70 90 Se sida

Linköping

Ågatan 23
58 222 Linköping Vägbeskrivning linkoping@husmanhagberg.se 013-465 09 00 Se sida

Ljungby

Smedjegatan 3
341 30 Ljungby Vägbeskrivning ljungby@husmanhagberg.se 0709685778

Luleå

HusmanHagberg Luleå
972 34 Luleå Vägbeskrivning lulea@husmanhagberg.se 0920-23 07 00 Se sida

Mallorca

Carrer deTomàs Vila, 12
07014 Palma Vägbeskrivning mallorca@husmanhagberg.se +34 663 325 338 Se sida

Malmö

Kronborgsvägen 2
217 42 Malmö Vägbeskrivning malmo@husmanhagberg.se 0406153040 Se sida

Mullsjö / Habo

Strandvägen 10
565 32 Mullsjö Vägbeskrivning mullsjo@husmanhagberg.se 039231212 Se sida

Mölndal

Toltorpsgatan 125
431 39 Mölndal Vägbeskrivning molndal@husmanhagberg.se 0313636760 Se sida

Nerja

Calle el Barrio, 49
29780 Nerja Vägbeskrivning nerja@husmanhagberg.com +34 951 078 283 Se sida

Norrköping

Hötorget 9
602 31 Norrköping Vägbeskrivning norrkoping@husmanhagberg.se 011-12 80 20 Se sida

Norrtälje

Hantverkaregatan 6
761 30 Norrtälje Vägbeskrivning norrtalje@husmanhagberg.se 0176-27 92 00 Se sida

Nyköping/Oxelösund

Östra Storgatan 23D
611 34 Nyköping Vägbeskrivning nykoping@husmanhagberg.se 0155-45 63 70 Se sida

Nynäshamn

Centralgatan 5
149 32 Nynäshamn Vägbeskrivning nynashamn@husmanhagberg.se 08-41096060 Se sida

Skarpnäck

Skarpnäcks Allé 52
128 33 Skarpnäck Vägbeskrivning skarpnack@husmanhagberg.se 086594420

Skellefteå

Nygatan 61
931 30 Skellefteå Vägbeskrivning skelleftea@husmanhagberg.se 0910400990

Skövde

S:ta Helenagatan 5B
541 30 Skövde Vägbeskrivning skovde@husmanhagberg.se 0500500220

Sollentuna

Kungsvägen 26
191 45 Sollentuna Vägbeskrivning sollentuna@husmanhagberg.se 08-35 65 50 Se sida

Stockholm Kungsholmen

Hantverkargatan 42
112 21 Kungsholmen Vägbeskrivning kungsholmen@husmanhagberg.se 08-651 40 80 Se sida

Stockholms Innerstad


Stockholms innerstad Vägbeskrivning Se sida

Stockholm Södermalm / Gamla Stan

Götgatan 26
11846 Södermalm Vägbeskrivning sodermalm@husmanhagberg.se 08-743 05 50 Se sida

Stockholm Vasastan

Karlbergsvägen 36
113 27 Stockholm Vägbeskrivning vasastan@husmanhagberg.se 08-651 50 80

Stockholm Östermalm

Karlavägen 63
114 49 Stockholm Vägbeskrivning ostermalm@husmanhagberg.se 08-664 30 20

Sundbyberg

Centralvägen 3
171 68 Solna Vägbeskrivning sundbyberg@husmanhagberg.se 08-705 59 90 Se sida

Sundsvall

Köpmangatan 24
852 31 Sundsvall Vägbeskrivning sundsvall@husmanhagberg.se 060-66 69 00 Se sida

Söderköping

Skönbergagatan 10
614 30 Söderköping Vägbeskrivning soderkoping@husmanhagberg.se 0121-131 100 Se sida

Tomelilla

Torget 13
273 30 Tomelilla Vägbeskrivning tomelilla@husmanhagberg.se 041715290

Tyresö

Bollmoravägen 24H
135 40 Tyresö Vägbeskrivning tyreso@husmanhagberg.se 08-712 60 00 Se sida

Uddevalla / Stenungsund / Tjörn / Orust

KOCHSKA GRÄNDEN 3
451 30 Uddevalla Vägbeskrivning uddevalla@husmanhagberg.se 0101797960 Se sida

Umeå

Storgatan 50c
903 26 Umeå Vägbeskrivning umea@husmanhagberg.se 090-47 000 Se sida

Upplands-Bro

Gamla landsvägen 4
196 30 Kungsängen Vägbeskrivning kungsangen@husmanhagberg.se 08-581 660 60 Se sida

Uppsala

Svartbäcksgatan 28
753 32 Uppsala Vägbeskrivning uppsala@husmanhagberg.se 018-10 90 00 Se sida

Vaggeryd

Järnvägsgatan 5
567 30 Vaggeryd Vägbeskrivning vaggeryd@husmanhagberg.se 0393-315 00 Se sida

Valencia

Avinguda del Port, 18
46023 Valencia Vägbeskrivning valencia@husmanhagberg.com +34 652 799 942 Se sida

Vällingby / Hässelby / Spånga

Ångermannagatan 158
16212 Vällingby Vägbeskrivning vasterort@husmanhagberg.se 08-37 19 00 Se sida

Värmdö

Tyra Lundgrens väg 6
134 40 Gustavsberg Vägbeskrivning varmdo@husmanhagberg.se 08-570 308 88 Se sida

Västerås

Mimergatan 1B
722 12 Västerås Vägbeskrivning vasteras@husmanhagberg.se 021-41 06 70 Se sida

Växjö

Kungsgatan 5
352 30 Växjö Vägbeskrivning vaxjo@husmanhagberg.se 0470-78 00 60 Se sida

Åre

Stationsvägen 16
837 52 Åre Vägbeskrivning are@husmanhagberg.se 0647-36 000 Se sida

Årsta

Hjälmarsvägen 41
120 53 Årsta Vägbeskrivning enskede@husmanhagberg.se 08-659 44 20

Älvsjö / Bandhagen

Elsa Brändströms gata 219
129 52 Hägersten Vägbeskrivning alvsjo-vantor@husmanhagberg.se 08-647 85 50

Ängelholm / Båstad

Storgatan 85
262 35 Ängelholm Vägbeskrivning angelholm@husmanhagberg.se 0431-36 80 08 Se sida

Örebro

Engelbrektsgatan 60
702 13 Örebro Vägbeskrivning orebro@husmanhagberg.se 019-670 85 30 Se sida

Örnsköldsvik

Storgatan 31A
891 34 Örnsköldsvik Vägbeskrivning ornskoldsvik@husmanhagberg.se 0660-818 10 Se sida

Österåker

Generalsvägen 94c
184 51 Österskär Vägbeskrivning osteraker@husmanhagberg.se 08-684 072 20

Jobbar du redan på HusmanHagberg?

Var med och rekrytera för att hitta din framtida kollega.

email
@husmanhagberg.se
Teamtailor

Karriärsida från Teamtailor