facebook tracking

Välj DIN arbetsgivare - bli inte vald!

Välkommen till möjligheternas företag!

Är du villig att satsa hårt kan du bli hur framgångsrik som helst. Det är upp till dig. Kontakta vår HR- och Rekryterings-chef Christian eller Talent Manager Filip.

Äkta passionerade vinnare!

Vi arbetar efter en tydlig vision; att bli Sveriges bästa fastighetsmäklarkedja och vårt dagliga arbete genomsyras av tre viktiga värdeord: äkta, passionerade vinnare. För oss betyder det att vi brinner för fastighetsmäkleri, älskar att göra våra kunder nöjda och vill alltid vinna i alla situationer.


Varför jobba med oss?

  • Du skapar din egen framgång

    HusmanHagberg har alltid kundernas bästa i fokus och nöjda kunder sprider ryktet vidare. Det ger affärer. Förvaltar du förtroendet och ser möjligheterna i varje möte finns en bra framtid även om marknaden förändras.

  • Du blir en del av en stark säljkultur

    Gillar du att synas kommer ditt namn ligga på våra topplistor, firas på vårt intranet och applåderas på våra Kickoffer.

  • Du påverkar din framtida inkomst

    Vi erbjuder flexibla anställningsformer, möjlighet till partner-/delägarskap och lösningar för dig som vill bli franchisetagare om du visar framfötterna.

Gamla Brogatan 36-38
111 20 Stockholm Vägbeskrivning filip.ingelsson@husmanhagberg.se 0736-55 48 29

Södra Storgatan 17
26731 Bjuv / Åstorp Vägbeskrivning bjuv-astorp@husmanhagberg.se 042-333 860

Kungsgatan 25
74935 Enköping Vägbeskrivning enkoping@husmanhagberg.se 0171-393 00

S Kungsgatan 7
642 35 Flen Vägbeskrivning flen@husmanhagberg.se 070-79670 20

Malmbergsvägen 1
98236 Gällivare Vägbeskrivning gallivare@husmanhagberg.se 0970-13345

Hamiltongatan 3
80266 Gävle Vägbeskrivning gavle@husmanhagberg.se 026-66 00 70


Göteborg Vägbeskrivning filip.ingelsson@husmanhagberg.se 0736-55 48 29

Södra vägen 63
41254 Göteborg Vägbeskrivning goteborg-centrum@husmanhagberg.se 031-546000

Tullaregatan 10 B
25267 Helsingborg / Höganäs Vägbeskrivning helsingborg@husmanhagberg.se 042-13 81 40

Byvägen 29
Härryda Vägbeskrivning molndal-harryda@husmanhagberg.se 0762-30 90 92

Frykholmsgatan 19
28131 Hässleholm Vägbeskrivning hassleholm@husmanhagberg.se 0451-89500

Centrumstråket 15
746 32 Håbo Vägbeskrivning habo@husmanhagberg.se 0171-46 95 60

Köpmannagatan 17
95233 Kalix Vägbeskrivning kalix@husmanhagberg.se 0923-31 09 00

Hantverkaregatan 13
37135 Karlskrona Vägbeskrivning karlskrona@husmanhagberg.se 0455-70230

Östra Torggatan 10
65224 Karlstad Vägbeskrivning karlstad@husmanhagberg.se 054-19 01 00

Fredsgatan 46
64131 Katrineholm Vägbeskrivning 0151-139 75

Allégatan 17
26733 Klippan Vägbeskrivning klippan@husmanhagberg.se 0708-233 960

Östra Storgatan 46
291 31 Kristianstad Vägbeskrivning kristianstad@husmanhagberg.se 044-101 900

Västergatan 2
43430 Kungsbacka Vägbeskrivning kungsbacka@husmanhagberg.se 0300-32 31 50

Hantverkargatan 42
112 21 Kungsholmen Vägbeskrivning kungsholmen@husmanhagberg.se 08-651 40 80

Östervägen 4
196 02 Kungsängen Vägbeskrivning kungsangen@husmanhagberg.se 08-581 660 60

Ågatan 23
58 222 Linköping Vägbeskrivning linkoping@husmanhagberg.se 013-465 09 00

Luleå/Boden
97234 Luleå Vägbeskrivning lulea@husmanhagberg.se 0920-23 07 00

Demogatan 3
333 33 Malmö Vägbeskrivning malmo_husmanhagberg@example.com 040-33 33 33

Järnvägsgatan 17
56532 Mullsjö / Habo Vägbeskrivning mullsjo@husmanhagberg.se 0708-70 28 24

Toltorpsgatan 25
431 39 Mölndal Vägbeskrivning molndal-harryda@husmanhagberg.se 0762-309 092

Hötorget 9
602 31 Norrköping Vägbeskrivning norrkoping@husmanhagberg.se 011-12 80 20

Hantverkaregatan 6
761 30 Norrtälje Vägbeskrivning norrtalje@husmanhagberg.se 0176-27 92 00

Centralgatan 5
149 32 Nynäshamn Vägbeskrivning nynashamn@husmanhagberg.se 08-41096060


Stockholms innerstad Vägbeskrivning

Köpmangatan 24
852 31 Sundsvall Vägbeskrivning sundsvall@husmanhagberg.se 060-66 69 00

SKönbergagatan 10
614 30 Söderköping Vägbeskrivning soderkoping@husmanhagberg.se 0121-131 100

Järnagatan 10
151 72 Södertälje / Nykvarn Vägbeskrivning sodertalje@husmanhagberg.se 08-410 225 60

Svartbäcksgatan 28
753 32 Uppsala Vägbeskrivning uppsala@husmanhagberg.se 018-10 90 00

Viktoriagatan 8
567 30 Vaggeryd Vägbeskrivning vaggeryd@husmanhagberg.se 0393-315 00

Köpmangatan 1
643 30 Vingåker Vägbeskrivning tor-leif@thuresson@husmanhagberg.se 0151-13975

Mimergatan 1B
722 14 Västerås Vägbeskrivning vasteras@husmanhagberg.se 021-41 06 70

Norra Järnvägsgatan 4
352 33 Växjö Vägbeskrivning vaxjo@husmanhagberg.se 0709-50 46 53

Storgatan 83 D
262 35 Ängelholm Vägbeskrivning angelholm@husmanhagberg.se 0431-36 80 08

Storgatan 28-30
703 61 Örebro Vägbeskrivning orebro@husmanhagberg.se 019-670 85 30

Storgatan 31A
891 34 Örnsköldsvik Vägbeskrivning ornskoldsvik@husmanhagberg.se 0660-818 10

Jobbar du redan på HusmanHagberg?

Var med i rekryteringen och hitta din nästa kollega!

email
@husmanhagberg.se
Teamtailor

Karriärsida från Teamtailor