facebook tracking
Lediga tjänster

Student

Connect
Hur framgångsrik vågar du bli?

Mäkleriet på HusmanHagberg är inte för någon som vill luta sig tillbaka och tror att det räcker med treans växel. Det kommer vara en fight - dock en rolig sådan! 

​Som i alla jobb kommer det ställas krav på dig! Du bör se det som en självklarhet att lägga ner tid och visa på engagemang för att bli framgångsrik. Helt enkelt bidra med en ”Get Shit Done” attityd från dag ett. 

Om du är redo att anta utmaningen så kan vi lova dig verktygen och förutsättningarna för att komma långt i din ​karriär.

För dig som vågar och verkligen vill - hör av dig till vår HR och rekryteringschef Christian Hjort christian.hjort@husmanhagberg.se 070-536 02 88.

Välkommen!

Äkta passionerade vinnare!

Vi arbetar efter en tydlig vision; att bli Sveriges bästa fastighetsmäklarkedja och vårt dagliga arbete genomsyras av tre viktiga värdeord: äkta, passionerade vinnare. För oss betyder det att vi brinner för fastighetsmäkleri, älskar att göra våra kunder nöjda och vill alltid vinna i alla situationer.


Varför jobba med oss?

  • Du skapar din egen framgång

    HusmanHagberg har alltid kundernas bästa i fokus och nöjda kunder sprider ryktet vidare. Det ger affärer. Förvaltar du förtroendet och ser möjligheterna i varje möte finns en bra framtid även om marknaden förändras.

  • Du blir en del av en stark säljkultur

    Gillar du att synas kommer ditt namn ligga på våra topplistor, firas på vårt intranet och applåderas på våra Kickoffer.

  • Du påverkar din framtida inkomst

    Vi erbjuder flexibla anställningsformer, möjlighet till partner-/delägarskap och lösningar för dig som vill bli franchisetagare om du visar framfötterna.

Gamla Brogatan 36-38
111 20 Stockholm Vägbeskrivning christian.hjort@husmanhagberg.se 070-536 02 88

Bjuv / Åstorp

Södra Storgatan 17
26731 Bjuv / Åstorp Vägbeskrivning bjuv-astorp@husmanhagberg.se 042-333 860

Borlänge

Borganäsvägen 20 D
78433 Borlänge Vägbeskrivning

Bromma

Alviksvägen 25
167 17 Bromma Vägbeskrivning Alviksvägen 25 Alviksvägen 25

Danderyd

Golfväägen 4B
182 31 Danderyd Vägbeskrivning danderyd@husmanhagberg.se 08-753 22 44

Enköping

Kungsgatan 25
74935 Enköping Vägbeskrivning enkoping@husmanhagberg.se 0171-393 00

Enskede

Skarpnäcks allé 52
12262 Enskede Vägbeskrivning skarpnack@husmanhagberg.se 08-659 44 20

Enskede

Stockholmsvägen 1
12262 Enskede Vägbeskrivning enskede@husmanhagberg.se 08-659 44 20

Falun

Timmervägen 16
79162 Falun Vägbeskrivning falun@husmanhagberg.se 070-7849976

Farsta

Farsta Strandplan 14
123 71 Farsta Vägbeskrivning farsta@husmanhagberg.se 08-4475490

Flen

S Kungsgatan 7
642 35 Flen Vägbeskrivning flen@husmanhagberg.se 070-79670 20

Fuengirola Malaga

Calle Molino, 1 Esc 1 Fuengirola Malaga
Fuengirola Malaga Vägbeskrivning johan.ljung@husmanhagberg.se +46 (0)70-444 3446

Gällivare

Malmbergsvägen 1
98236 Gällivare Vägbeskrivning gallivare@husmanhagberg.se 0970-13345

Gävle

Hamiltongatan 3
80266 Gävle Vägbeskrivning gavle@husmanhagberg.se 026-66 00 70

Göteborg

Kortedala torg 4
415 10 Göteborg Vägbeskrivning goteborg-nordost@husmanhagberg.se 031-25 22 50

Göteborg Centrum

Södra vägen 63
41254 Göteborg Vägbeskrivning goteborg-centrum@husmanhagberg.se 031-546000

Helsingborg / Höganäs

Tullaregatan 10 B
25267 Helsingborg / Höganäs Vägbeskrivning helsingborg@husmanhagberg.se 042-13 81 40

Hägersten

Elsa Brändströms Gata 219
12952 Hägersten Vägbeskrivning alvsjo-vantor@husmanhagberg.se 08-647 85 50

Hägersten

Hägerstenvägen 138
12649 Hägersten Vägbeskrivning hagersten@husmanhagberg.se 08-645 66 00

Hässleholm

Frykholmsgatan 19
28131 Hässleholm Vägbeskrivning hassleholm@husmanhagberg.se 0451-89500

Håbo

Centrumstråket 15
746 32 Håbo Vägbeskrivning habo@husmanhagberg.se 0171-46 95 60

Järfälla

Vasaplatsen 15
17757 Järfälla Vägbeskrivning jakobsberg@husmanhagberg.se 08-580 104 60

Kalix

Köpmannagatan 17
95233 Kalix Vägbeskrivning kalix@husmanhagberg.se 0923-31 09 00

Kalmar

Västra Sjögatan 31
392 32 Kalmar Vägbeskrivning kalmar@husmanhagberg.se 0480-36 27 30

Karlskrona

Hantverkaregatan 13
37135 Karlskrona Vägbeskrivning karlskrona@husmanhagberg.se 0455-70230

Karlstad

Storgatan 31
652 24 Karlstad Vägbeskrivning kil@husmanhagberg.se 0554-400 50

Karlstad

Östra Torggatan 10
65224 Karlstad Vägbeskrivning karlstad@husmanhagberg.se 054-19 01 00

Karlstad

Storgatan 31
652 24 Karlstad Vägbeskrivning kil@husmanhagberg.se 0554-400 50

Katrineholm

Fredsgatan 46
64131 Katrineholm Vägbeskrivning 0151-139 75

Kista

Kista Torg/Galleria
16491 Kista Vägbeskrivning kista@husmanhagberg.se 08-7517575

Klippan

Allégatan 17
26733 Klippan Vägbeskrivning klippan@husmanhagberg.se 0708-233 960

Kristianstad

Östra Storgatan 46
291 31 Kristianstad Vägbeskrivning kristianstad@husmanhagberg.se 044-101 900

Kumla

Hagendalsvägen 9
692 30 Kumla Vägbeskrivning kumla@husmanhagberg.se 019-57 23 50

Kungsbacka

Västergatan 2
43430 Kungsbacka Vägbeskrivning kungsbacka@husmanhagberg.se 0300-32 31 50

Kungsholmen

Hantverkargatan 42
112 21 Kungsholmen Vägbeskrivning kungsholmen@husmanhagberg.se 08-651 40 80

Kungsängen

Östervägen 4
196 02 Kungsängen Vägbeskrivning kungsangen@husmanhagberg.se 08-581 660 60

Kungsängen

Östervägen 4,
19602 Kungsängen Vägbeskrivning kungsangen@husmanhagberg.se 08-581 660 60

Lidingö

Herserudsvägen 1
18150 Lidingö Vägbeskrivning lidingo@husmanhagberg.se 08-765 70 90

Linköping

Ågatan 23
58 222 Linköping Vägbeskrivning linkoping@husmanhagberg.se 013-465 09 00

Luleå

Luleå/Boden
97234 Luleå Vägbeskrivning lulea@husmanhagberg.se 0920-23 07 00

Mullsjö / Habo

Järnvägsgatan 17
56532 Mullsjö / Habo Vägbeskrivning mullsjo@husmanhagberg.se 0708-70 28 24

Mölndal

Toltorpsgatan 125
431 39 Mölndal Vägbeskrivning molndal-harryda@husmanhagberg.se 0762-309 092

Norrköping

Hötorget 9
602 31 Norrköping Vägbeskrivning norrkoping@husmanhagberg.se 011-12 80 20

Norrtälje

Hantverkaregatan 6
761 30 Norrtälje Vägbeskrivning norrtalje@husmanhagberg.se 0176-27 92 00

Nynäshamn

Centralgatan 5
149 32 Nynäshamn Vägbeskrivning nynashamn@husmanhagberg.se 08-41096060

San Pedro del Pinatar

Av. Generalisimo 90
San Pedro del Pinatar Vägbeskrivning +34968178527

Skoghall

Mörmovägen 1
663 30 Skoghall Vägbeskrivning hammaro@husmanhagberg.se 054-19 01 00

Sollentuna

Kung Agnes väg 11
19128 Sollentuna Vägbeskrivning sollentuna@husmanhagberg.se 08-35 65 50

Spanien, Torrevieja


Av. Cortes Valencianas no 45 Spanien, Torrevieja Vägbeskrivning gabriel.karleving@husmanhagberg.com

Stockholm

Hammarby allé 102
12065 Stockholm Vägbeskrivning hammarbysjostad@husmanhagberg.se 08-408 805 20

Stockholms innerstad


Stockholms innerstad Vägbeskrivning

Sundsvall

Köpmangatan 24
852 31 Sundsvall Vägbeskrivning sundsvall@husmanhagberg.se 060-66 69 00

Söderköping

SKönbergagatan 10
614 30 Söderköping Vägbeskrivning soderkoping@husmanhagberg.se 0121-131 100

Södermalm

Götgatan 26
11846 Södermalm Vägbeskrivning sodermalm@husmanhagberg.se 08-743 05 50

Södertälje / Nykvarn

Järnagatan 10
151 72 Södertälje / Nykvarn Vägbeskrivning sodertalje@husmanhagberg.se 08-410 225 60

Torrevieja

Spanien
Av. Cortes Valencianas no 45 Torrevieja Vägbeskrivning

Umeå

Rådhusesplanaden 13
90328 Umeå Vägbeskrivning umea@husmanhagberg.se 090-47 000

Uppsala

Svartbäcksgatan 28
753 32 Uppsala Vägbeskrivning uppsala@husmanhagberg.se 018-10 90 00

Vaggeryd

Viktoriagatan 8
567 30 Vaggeryd Vägbeskrivning vaggeryd@husmanhagberg.se 0393-315 00

Vingåker

Köpmangatan 1
643 30 Vingåker Vägbeskrivning tor-leif@thuresson@husmanhagberg.se 0151-13975

Vällingby

Ångermannagatan 158
16212 Vällingby Vägbeskrivning vasterort@husmanhagberg.se 08-37 19 00

Västerås

Mimergatan 1B
722 14 Västerås Vägbeskrivning vasteras@husmanhagberg.se 021-41 06 70

Växjö

Norra Järnvägsgatan 4
352 33 Växjö Vägbeskrivning vaxjo@husmanhagberg.se 0709-50 46 53

tyresö

Bollmoravägen 24 H,
135 40 tyresö Vägbeskrivning tyreso@husmanhagberg.se 08-712 60 00

Ängelholm

Storgatan 83 D
262 35 Ängelholm Vägbeskrivning angelholm@husmanhagberg.se 0431-36 80 08

Örebro

Storgatan 28-30
703 61 Örebro Vägbeskrivning orebro@husmanhagberg.se 019-670 85 30

Örnsköldsvik

Storgatan 31A
891 34 Örnsköldsvik Vägbeskrivning ornskoldsvik@husmanhagberg.se 0660-818 10

Jobbar du redan på HusmanHagberg?

Var med i rekryteringen och hitta din nästa kollega!

email
@husmanhagberg.se
Teamtailor

Karriärsida från Teamtailor